Vērtējam mūsu sportistu iespēto līdz šim. Latvijas kontā Pekinas Ziemas olimpiskajās spēlēs ir viena bronzas medaļa. To izcīnīja kamaniņbraucēji stafetē.

Šodien, 17. februārī, mūsējiem startu nav. Latvijas sportisti piedalīsies vēl tikai bobsleja sacensības četriniekiem. Vērtējam līdz šim sasniegto "renes sporta veidos".

Sazināmies ar sporta žurnālistu no portāla "Sportacentrs.com" Almantu Poikānu, lai saprastu, vai sasniegtais ir labs rezultāts? 

Tagad, jau spēlēm noslēdzoties, par aiziešanu no amata paziņojis Atis Strenga, Latvijas Kamaniņu sporta federācijas vadītājs. VIņš šajā amatā bijis 22 gadus. Sazināmies ar Ati Strengu.

Uzklausām arī vairāku sportistu menedžeri Edgaru Buļu.

Savukārt vakar, 16. februārī, startēja slēpotāji. Distanču slēpotāji piedalījās komandu sprintā gan dāmu, gan vīru konkurencē. Kitija Auziņa un Estere Volfa izcīnīja 11. vietu savā pusfinālā, apsteidzot tikai Turciju, bet summā Latvijas dāmām ir priekšpēdējā - 21. - pozīcija. Savukārt vīru konkurencē Raimo Vīgants un Roberts Slotiņš arī apsteidza vienus konkurentus savā pusfinālā, paliekot 11. vietā no 12 komandām, summā arī viņi ieņēma 21. pozīciju. 

Kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks vakar noslēdza dalību Pekinas olimpiskajās spēlēs bez rezultāta slalomā, jo jau īsi pēc starta pieļāva kļūdu, no kuras gan atguvās, taču vēlāk vēlreiz kļūdījās, neizbraucot cauri vieniem no vārtiem. Līdz ar to viņa rezultāts netika ieskaitīts, un Miks savas debijas spēles noslēdza bez rezultāta.

Savukārt milzu slalomā Miks Zvejnieks izcīnīja 26. vietu 89 sportistu konkurencē.

Brāļa startus vērtē Kristaps Zvejnieks, kurš pats piedalījies trīs olimpiskajās spēlēs, bet šobrīd ir treneris un sporta psihologs. Uzklausām arī Miku Zvejnieku.