Sporta raidījumā „Piespēle” šoreiz dosimies uz Piņķu ledus halli, kur pabūsim Rīgas „Dinamo” hokejistu otrajās mājās jeb hallē, kur tiek aizvadīti ledus treniņi un nodarbības svaru zālē.

Šoreiz gan ne par taktiskajām shēmām vai potenciālajām izredzēm beidzot sasniegt Gagarina kausa izcīņu. Tā vietā sēdīsimies pie viena galda ar diviem vienaudžiem – 1990. gadā dzimušajiem Miku Indraši un Raimondu Vilkoitu. Likteņa ironija, bet abi jau kopš aptuveni sešu gadu vecuma bijuši komandas biedri, pat spēlējuši vienā maiņā, bet pirms desmit gadiem karjeru profesionālajā hokejā vairums ekspertu paredzēja Raimondam, nevis Mikam.

Tā gan sanācis, ka Raimonds jau vairākus gadus strādā par treneri, bet Miks spēlē hokeju, iespējams, augstākā līmeņa līgā Eiropā. Un Raimonds tagad ir Mika treneris, bet Miks – viņa padotais.

Raidījuma vadītājs Mārtiņš Kļavenieks, kurš arī ir abu viesu vienaudzis, sarunas laikā aicinās salīdzināt deviņdesmito gadu bērnu ikdienu ar šodienas mazajiem ķipariem, kā arī diskutēs par paaudžu atšķirībām.