Raidījumā Piespēle iepazīstam pieckārtējo Latvijas čempioni golfā Annu Švanku (attēlā), bet uz motosporta sacīkstēm Kandavā aicina Filips Kempelis, savukārt par saviem galvenajiem uzdevumiem, stājoties jaunajā amatā, stāsta Latvijas vīriešu basketbola izlases ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs.

 

Anna Švanka ir pieckārtēja Latvijas čempione golfā un nu jau arī ieguvusi gan izglītību ASV, gan arī  trenējusies kopā ar citu valstu golferiem.

Kopš Anna Švanka  studēja Kempbela universitātē ar sporta stipendiju, tās sieviešu golfa komanda ir pakāpusies  ASV augstskolu rangā, kā arī vairākus  gadus pēc kārtas uzvarējusi ASV studentu sporta (NCAA) "Big South" konferencē.Universitātes komanda ir ļoti spēcīga

Amerikā Švanka studēja kinezioloģiju – zinātni par ķermeņa kustību – un  mājās praktizējās Latvijas Olimpiskajā vienībā, ko jau atzinusi par lielisku pieredzi, jo iepazina dažādas sporta traumas un rehabilitācijas iespējas.

Nule kā Anna Švanka izcīnīja piekto Latvijas amatieru čempiones titulu. Pirmo reizi turnīra vēsturē uzvarētāja sasniedza rezultātu zem PAR, turklāt čempione pirmo reizi spēlēja kā ASV augstskolas absolvente, līdz ar to Latvijas amatieru golfa līderi jau drīzumā gaida jauni izaicinājumi.

 

Motosporta  pasākumu rīkotājs Filips Kempelis iesaka izmantot šodien reto iespēju un klātienē vērot motosportu.

7. jūlijā, Motoparks Kandava uzņems spēcīgus solo klašu motosportistus, kas cīnīsies “MPK Supercross” sacensībās. To kopējais balvu fonds – 7000 eiro, kopvērtējumā tiks apbalvoti pirmo piecu vietu ieguvēji.