Sporta raidījumā Piespēle šoreiz vēl pirms izlidošanas uz Tokijas olimpiskajām spēlēm Latvijā uz sarunu noķērām pludmales volejbolistes Tīnu Lauru Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku. Viņas stāsta par gatavošanos Olimpiādei, kas notikusi Jūrmalā, kā arī to, ko sagaida no piecgades lielākā sporta foruma.

Raidījuma otrajā daļā dodamies uz Siguldu, kur Latvijas skeletona „tēvs” Dainis Dukurs izveidojis „Skeletona akadēmiju”. Šonedēļ norisinājās jauno censoņu otrā atlase, kurā sevi pierādīt gribēja liels pulks jauniešu. Iepriekšējā jauno sportistu atlasē piedalījās 51 jaunietis vecumā no 10 līdz 17 gadiem, bet uz jūlija sākumā notiekošo sporta nometni uzaicināja 13 censoņus. Skeletona nometnē bērniem notiek vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, viņi papildina zināšanas par veselīgu uzturu, mācās par skeletona kamanu un slidu tehnisko specifiku, kā arī padziļināti iepazīstas ar Siguldas bobsleja un kamaniņu trases konfigurāciju.
Otrajā atlasē Siguldas pilsētas stadionā jauniešiem bija jāskrien 20 metri gaitā un jārāda prasmes tāllēkšanā no vietas.

Skeletona akadēmija ir jaunākā Siguldas Sporta skolas interešu izglītības programma, kas ļaus talantīgiem jauniešiem pārstāvēt Latviju starptautiskās sacensībās pasaulē.