Raidījumā Piespēle iepazīstam pirmo komandu atjaunotās Latvijas vēsturē, kas kvalificējusies ziemas paralimpiskajām spēlēm – tā ir pašmāju ratiņkērlinga izlase. Komanda ceļazīmi uz Pekinas spēlēm izcīnīja jau pirms pusotra gada, bet tikai pirms nedēļas oficiāli saņēma uzaicinājumu piedalīties četrgades lielākajās sacensībās.

Lieliskais piecinieks nesen atgriezās no pasaules čempionāta Ķīnā, kur bija iespēja iepazīt gan laukumus, kur mači notiks arī Paralimpiādes laikā, kā arī apkārt esošo infrastruktūru.

Latvijas ratiņkērlinga izlasē spēlē skips Poļina Rožkova, Ojārs Briedis, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, Aleksandrs Dimbovskis, bet komandas treneri ir Arnis Veidemanis un Rihards Jeske, fizioterapeite Signe Rinkule.

Raidījumā sarunājamies ar Poļinu, kura ir pirmā latviete, kas būs piedalījusies gan vasaras, gan ziemas paraolimpiskajās spēlēs, Ojāru, Sergeju, Aleksandru un Agri. Ieklausīsimies arī komandas treniņa niansēs.

Raidījumā arī saruna ar šī gada Latvijas futbola virslīgas un kausa čempionu RFS komandas ģenerāldirektoru Māri Verpakovski. Rezumējam komandai tik veiksmīgo sezonu Latvijā un UEFA Konferences līgā, kā arī lūkojam noskaidrot, kāda šī vienība varētu būt nākamgad.