Piespēles pusstundā saruna ar Igo Japiņu. Par riteņbraukšanu, kā cīnīties ar Covid, par veloceliņiem Latvijā, par slavenākajiem audzēkņiem un par to, kā nākotnē plānojam godināt labākos sportistus.

Igo Japiņš kā riteņbraucējs savulaik izcīnījis sudraba un bronzas medaļas PSRS Tautu spartakiādēs 4 km komandu braucienā trekā, vairākkārtējs PSRS čempionātu laureāts un Latvijas čempions, trenera statusā piedzīvoja triumfu, kad Dainis Ozols Barselonas olimpiādē izcīnīja bronzas medaļu un Romāns Vainšteins kļuva par pasaules čempionu.

No 1982. līdz 1987. gadam bija Latvijas treka riteņbraukšanas izlases treneris, savukārt no 1992. līdz 1996. gadam trenējis šosejas riteņbraucējus (tāpat bija menedžeris).

Pirms sešiem gadiem saņēmis Eiropas riteņbraukšanas savienības zelta medaļu – par ieguldījumu riteņbraukšanas sporta attīstībā.

2012. gada uzvarēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidenta vēlēšanās. 2016. gadā tika pārvēlēts uz nākamajiem četriem gadiem, bet pērn vairs uz trešo termiņu nekandidēja.