Viens no šīs pārraides viesiem ir 2003.gada pasaules čempions autorallijā norvēģis Peters Solbergs. Viņš pagājušajā nedēļas nogalē konsultēja savu 17 gadus veco dēlu Oliveru, palīdzēt viņam triumfēt rallijā „Sarma”. Kādā brīvbrīdī viņu uz sarunu notvēra Māris Bergs. 

Vēl viens motoru pārstāvis, rallijkrosa pilots Jānis Baumanis pastāstīs par saviem plāniem nākamajai sezonai. Viņš jau divus gadus pārstāv austriešu komandu „Stard”, kurai paliks uzticīgs arī jaunajā sezonā. Pasaules rallijkrosa čempionāts nākamsezon atkal mainīsies, jo to atstājušas vairākas rūpnīcu atbalstītās vienības. 

Raidījuma izskaņā savukārt sazināsimies ar Teksasas štata Labokas pilsētas iedzīvotāju Taileru Roju. Viņš jau kopš 2001.gada ir kvēls Nacionālās basketbola asociācijas komandas Dalasas „Mavericks” fans. Pavisam nesen viņš gandrīz „nokrita no krēsla”, jo Dalasas klubam pievienojās Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis. Uzzināsim, cik priecīgi ir „Mavericks” fani par šo darījumu un kā Tailers redz kluba nākotni ar Porziņģi sastāvā.