Sporta raidījumā „Piespēle” šoreiz saruna ar cilvēku, kura hobijs ir kā salds svaiga gaisa malks sporta līdzjutējiem koronavīrusa pandēmijas laikā. Kad visā pasaulē jāiztiek bez sporta spēlēm, sacensībām un čempionātiem, Ilgvars Pavlovskis tīmekļa vietnē „YouTube” remdē daudzu sporta baudītāju vēlmi skatīties hokeja un basketbola mačus. Viņš augšupielādē dažādas agrāko laiku spēles, pārsvarā hokeja mačus no sešdesmitajiem, septiņdesmitajiem, astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem gadiem. Ilgavars deviņdesmito gadu vidū kā līdzjutējs devās līdzi Latvijas hokeja izlasei uz pasaules čempionātiem dažādos līmeņos, tāpēc viņa kanālā atrodami arī paša filmēti vēsturiski un unikāli kadri.
Šoreiz iepazīsim arī Latvijas hokeja nākotnes cerību Haraldu Egli, kurš hokeja un akadēmiskās zināšanas jau kopš pusaudža gadiem apgūst ASV.
Raidījuma otrajā daļā saruna ar basketbola kluba „Ventspils” galveno treneri Artūru Visocki-Rubeni. Sarunā gan par kluba finansiālajām problēmām, gan šībrīža vispasaules krīzi, kā arī to, kā katrs šo laiku var izmantot savā labā.