Raidījumā Piespēle saruna ar starptautisko basketbola arbitru Ingu Baumani un satikšanās ar kādreizējo Latvijas Radio sporta žurnālisti Lilitu Zeltiņu.

Šomēnes Būvindustrijas izcilniekiem pasniegti 12 Pamatakmeņi ceremonijā VEF Kultūras pilī. Būvniecības profesionāļu vidū, kas saņēma valstī augstāko nozares apbalvojumu, bija arī Ingus Baumanis - Gada projektu vadītājs, SIA "Velve" projektu direktors. Jau 14. gadus gadu Ingus Baumanis ir arī starptautiskās kategorijas tiesnesis basketbolā.

Raidījuma otrajā daļā iepazīstināšu klausītājus ar savu žurnālistikas skolotāju, Radio krustmāti Lilitu Zeltiņu. Latvijas Radio 95 jubileju gaidot, atcerēsimies notikumus pirms 30 gadiem, kad Lilita, toreiz Pļavinska, vēlāk Bernharde, studiju gados pati bija izcila augstlēcēja. Kā ar smago ieraksta magnetafonu skrēja līdzi maija stafešu dalībniekiem, intervēja sportistus Lužņiku stadionā Maskavā. Pasmaidīsim par tā laika darba metodēm, kad pa gaiteni tinām kopā izjukušas lentas, vai tās montējām, graizot ar šķērēm, pēc tam tās lipinājām kopā ar līmlentām. Par Radio toreiz un tagad un par to, kā sabiedriskais medijs spējis noturēs klausītāju uzticības kredītu.