Raidījumā Piespēle šoreiz uzzināsim, kā jaunai tenisa sezonai gatavojies viens no talantīgākajiem jaunajiem Latvijas tenisistiem Kārlis Ozoliņš. Viņš tagad ikdienā trenējas kopā ar pašmāju pirmo raketi Ernestu Gulbi austrieša Gintera Bresnika vadībā, bet joprojām Kārļa trenera pienākumus Latvijā pilda Jānis Viņķis. Viņš tad arī pastāstīs par Ozoliņa progresu starpsezonā, nākotnes plāniem un tuvākās nākotnes attīstības perspektīvu.

Šonedēļ par lēmumu nolikt Saeimas deputāta mandātu paziņoja Dana Reizniece-Ozola no „Zaļo un zemnieku savienības”. Viņa pieņēmusi piedāvājumu kļūt par Starptautiskās šaha federācijas augstu amatpersonu. Nesen par Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas prezidentu ievēlēja Einaru Fogeli, bet Reizniece-Ozola ir otra latviete, kas īsā laikā tikusi pie augsta amata kādā starptautiskā sporta organizācijā. Sarunā ar šaha lielmeistari gan par šo sporta veidu, viņas plāniem jaunajā darba vietā un arī mehānisko dopingu šahā, kas tiešsaistes turnīros kļūst par arvien lielāku problēmu.

Savukārt Daugavas stadiona valdes loceklis Daniēls Nātriņš raidījumā stāsta, cik tālu tikts ar plānoto multifunkcionālās halles celtniecību pie stadiona, kā arī plāniem mainīt skrejceļa segumu un uzlabot futbola laukumu.