Raidījumā Piespēle šoreiz iepazītam vienu no Latvijas labākajiem distanču slēpotājiem Raimo Vīgantu (attēlā). Viņš šosezon gatavojas debijai prestižajā „Tour de Ski” seriālā, bet ikdienā ir students Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas fakultātē. Tas nozīmē, ka pēc absolvēšanas varētu konkurēt arī ar pašu Tomu Brici. Tiesa, Raimo atzīst, ka viņu drīzāk saistītu darbs, piemēram, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Jau kopš bērnības Raimo saista daba, viņš ir kaislīgs makšķernieks.

Visu pagājušo sezonu Raimo trenējās kopā ar norvēģiem, kur ieguva daudz vērtīgu zināšanu. Sadarbība turpinās joprojām. Slēpotājs arī atklāja, ka viņu pie sevis vilinājuši arī biatlonisti, izsakot piedāvājumus, kam grūti atteikt, taču Vīgants tomēr palicis uzticīgs slēpošanai.

Vēl saruna ar skrējēju un skriešanas treneri Anitu Siliņu, agrāk zināmu kā Kažemāku. Vaicājam, kā viņa ierobežojumiem bagātajā laikā rīko treniņus sev un saviem audzēkņiem. Tāpat iztaujājam Anitu arī par māmiņas lomu, ko viņa pilda ikdienā.

Savukārt Latvijas basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks vieš skaidrību, kā šosezon varētu tikt noskaidrots čempions apvienotajā Latvijas un Igaunijas līgā vīriem.