Raidījumā Piespēle uzklausām Kristapu Šmitu, vienu no volejbola komandas “Jēkabpils Lūši” līderiem. Sazināmies ar handbolistu Daini Krištopānu. Viņam tāpat kā Kristapam šajā nedēļas nogalē vajadzēja aizvadīt starptautiska līmena spēli, taču Covid pandēmija viesa korekcijas abu sporta veidu sacensību grafikos. Tomēr ir arī pozitīvi jaunumi. Dainis kļuvis par tēvu pirmdzimtajam Danielam, bet TTT Rīga aizvadījusi spēli leģendārās komandas 62. dzimšanas dienas zīmē.

Latvijas handbola zvaigzne Dainis Krištopāns vasarā pievienosies pēdējo četru gadu Francijas čempionvienībai un vienam no spēcīgākajiem handbola klubiem Eiropā "Paris Saint Germain". Klubs Francijas čempionātā turpina spēlēt bez zaudējumiem un guvis uzvaras visās sešās spēlēs. Kā telefonintervijā no Parīzes atzina Krištopāns, tad ar katru spēli viņš kļūst komandai noderīgāks, esot tik titulētā klubā, jāsaprot, ka līderu ir daudz un katram sava loma.

Šonedēļ debijai Eiropas kausa izcīņā gatavojās “Jēkabpils Lūši” volejbolisti. Garās pārrunas ar Itālijas A līgas komandu no Milānas tā arī nedeva rezultātu. Jēkabpilieši pat bija gatavi abas spēles aizvadīt Milānā ar nosacījumu, ka mūsu skatītājiem būs iespēja to redzēt, bet itālieši nepiekrita. Riskēt ar veselību, apdalīt savus skatītājus un esošajā situācijā vēl bez garantijām iztērēt lielus finanšu līdzekļus, no tā neko neiegūstot pretim, mudināja klubu atsaukt dalību no CEV kausa pilnībā. Uzklausām komandas spēlētāju Kristapu Šmitu.

Jau ziņots, ka "TTT Rīga" neaizvadīja paredzēto spēli pret Liepājas basketbola komandu, jo Kurzemes klubā vairākas spēlētājas apslimušas. Ceturtdien plānotās divcīņas vietā notika mačs ar ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU). Iepriekš abu komandu 18.novembrī plānotā spēle tika pārcelta uz piektdienu. Turklāt tā notika leģendārās TTT komandas 62.dzimšanas dienas noskaņās. Kluba valdes priekšsēdētāja Gunta Baško intervijā Latvijas Radio atzina, ka ir gandarījums par to, ka pirmssezonā izdevies arī atjaunot leģendārās komandas tradicionālās krāsas melns ar oranžo. Šajā spēlē Daugavas sporta namā izveidojās gandrīz vai oranži melno fanu kustība, jo arī komandas maskas ir šajā krāsu salikumā un visi basketbolu klātienē vēroja maskās.