Raidījumā Piespēle atceramies šonedēļ mūžībā aizgājušo leģendāro hokeja spēļu komentētāju un žurnālistu Marisu Andersonu. Ar Marisa balsi hokeja spēļu laikā uzaugušas vairākas paaudzes, viņš reiz skolojies pie paša Viktora Tihonova, kā arī darvojies kā deputāts gan Saeimā, gan Rīgas domē.

Andersons ar rakstiem par hokeju ir piedalījies vairāku grāmatu tapšanā. To vidū ir Latvijas 100. dzimšanas dienai veltītā grāmata „Latvijas sporta lepnums 100, hokejista Kārļa Skrastiņa piemiņas grāmata „37 stāsti par Kārli. Viņš ir dokumentālās filmas „Stāsts par zvaigzni. Jānis Lūsis. Trāpīt šķēpā scenārija autors, kā arī veidojis dokumentālo filmu par Sergeju Žoltoku „Pēdējās 24 stundas".

Raidījuma otrajā daļā ar novembrī ievēlēto Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidentu Sandi Āķi vētījam, kā Tokijas Olimpiādei kvalificēties pašmāju šosejas un BMX riteņbraucējiem. Par savu ieplānoto ceļu uz Tokiju stāstīs šībrīža viens no labākajiem Latvijas BMX riteņbraucējiem, Māra Štromberga trenera Ivo Lakuča audzēknis Kristens Krīgers.