Jauno gadu raidījumā Pievienotā vērtība iesākam atskatoties uz to, kāds ir bijis vecais gads un ko sagaidām no jaunā un galvenokārt to darām, ielūkojoties maciņos – cik daudziem tie kļuvuši biezāki, kam tomēr plānāki.

Tāpat kā pērn, arī šogad turpināsim iepazīt uzņēmumus, kuru akcijas tirgo biržā. Un šodien būs stāsts par aizgājēju – pandēmijas laiku nepārdzīvos uzņēmums „Kurzemes atslēga 1” – īpašnieki to likvidēs. Skaidrojam, vai šādos gadījumos iespējams arī nopelnīt un kas notiek ar akcionāru naudu.

Aizvadītais gads, maigi sakot, nebija vienkāršs un arī jaunais nekādus tūlītējus uzlabojumus nesola. Noteikti kāds vēl atceras, ka ekonomisti, sagaidot 2020. gadu, bija optimistiski - prognozēja algu pieaugumu un ekonomikas izaugsmi, bet Covid-19 visas šīs prognozes un cerības ātri vien ievietoja vēstures mēslainē un ekonomisti jau sacentās pesimismā. Galu galā, mīnusi ir, bet ne tik traki un, ja raugāmies uz to, kā ir auguši ienākumi – jāsecina, ka vidējā darba alga Latvijā turpināja augt arī pērn.