Raidījumā Pievienotā vērtība par to, kā gada karstākajam laikam gatavojas interneta veikali un dažādi piegādes servisi. Kā arī meklēsim atbildi uz visai aktuālu un bieži dzirdētu jautājumu – vai ekonomiskā krīze atceļ Eiropas "Zaļo kursu"? 

Vai ekonomiskā krīze atceļ Eiropas "Zaļo kursu"? Šis varētu būt pēdējā laika populārākais nosaukums jebkurai diskusijai par ekonomiskiem jautājumiem. Un viena tāda pavisam nesen notika arī Eiropas Savienības mājā Latvijā. Tā kā Eiropas turpmāko gadu budžetā zaļā kursa īstenošanai, protams, ir ļoti daudz naudas, tā ir prioritāte. Politiski tiek teikts – "Zaļais kurss" ir vēl svarīgāks un būtiskāks nekā jebkad agrāk. 

Daudzās valstīs ir signāli, kas mudina – ir krīze un "Zaļais kurss" ir jāatceļ, no otras puses, kad enerģijas izmaksas nebija augstas, arī šim kursam pietrūka motivācijas.

Tirdzniecība svētku laikā

Tomēr, lai kādi draudīgi laiki ekonomikā, gada svētkus mazumtirdzniecībai neviens nav atcēlis. Kā gada karstākajam laikam gatavojas tirgotāji un piegādātāji un kā dzīves dārdzības pieaugums ietekmē pircēju paradumu, skaidroja Linda Zalāne