Šodien, teju vai speciālizlaidums par godu degvielas uzpildes staciju tīklam “Virši”, kuri, fanfārām skanot, iesoļo Baltijas biržā. Sarunu ar uzņēmuma "Virši" valdes priekšsēdētāju Jāni Vību un arī eksperta vērtējums - cik pievilcīgas ir šī uzņēmuma akcijas. 

Biržā ir par vienu vietējā kapitāla uzņēmumu vairāk. Papīri ir sakārtoti un degvielas mazumtirgotājs AS "Virši-A"  drīkst savas akcijas tirgot Baltijas biržā. Parakstīšanās uz uzņēmuma akcijām startē šodien, 25.oktobrī, un ilgs divas nedēļas - līdz 5.novembrim.

"Viršiem" viena akcija maksā 4,49 eiro, ja piesakās šonedēļ, tad tiek garantēts, ka vismaz simts dabūsi. Latvijas Radio bija iespēja aprunāties ar "Virši" valdes priekšsēdētāju un izpilddirektoru Jāni Vību par uzņēmuma nākotnes plāniem, kāpēc izvēlējās akcijas tirgot biržā un kur naudu plānots ieguldīt?

Skaidrs, ka uzņēmums grib palielināt savu kapitālu, lai tā akcijas pērk, un iespējams uzņēmumam no tā būs labāk, bet vai pircējiem, tas ir investoriem, arī būs labums? Uzklausām arī mūsu ieguldījumu eksperta Kaspara Peisinieka domas.

Piebildīšu, ka Kaspars pus pa jokam teica, ka degvielas uzpildes stacijas mūsdienās vairs nevērtē pēc degvielas kvalitātes, bet gan pēc tā cik tur ēdami burgeri, hotdogi un vai kafija dzerama.