Raidījumā Pievienotā vērtība runājam par videospēlēm kā biznesa nozari. Cik tā attīstīta Latvijā un vai ar videospēlēm var arī nopelnīt? Aprunāsimies arī ar augsto tehnoloģija uzņēmuma „HansaMatrix” pircējiem, kā zināms, investīciju fonds „BaltCap” ir izteicis piedāvājumu atpirkt uzņēmuma akcijas un, ja darījums būs veiksmīgs, pamest biržu. 

Videospēles – pasaulē miljardos mērāma izklaides industrija, bet Latvijā nav tā skaļi dzirdēts, ka šajā jomā mēs kaut ko darītu. Uzmanību aizvadītajā nedēļā piesaistīja Latvijas spēļu izstrādātāju gada balvu pasniegšanas pasākums, uz kuru devāmies saprast, cik tad attīstīta ir šī industrija pie mums. 

Secinājumi. Hobija līmenī ir ne viens vien, kurš uztaisa kādu spēlīti, ir Latvijā arī vairāki uzņēmumi, kuri nodarbojas ar mobilo telefonu spēļu veidošanu, un ir pat visai veiksmīgi. Bet, lai tiktu līdz tādai tradicionālai videospēlei, kura spēj arī nopelnīt naudu, tādu mums nav daudz. Bet ar pārīti veiksmīgu spēļu radītājiem un arī balvu saņēmējiem izdevās aprunāties.