Izstāsti man savu sapni. 2.raidījums. Skolēnu radošo darbu konkursa labākie darbi. Radiovariantu veidoja režisors Valdis Lūriņš un komponists Valdis Zilveris. Skolēnu darbus lasa Evija Krūze un Mārtiņš Egliens. Skaņu režisors Andis Ploks. Redaktore Dzintra Matuzāle. Producente Māra Eglīte.

Šoreiz skan šādu autoru darbi:

Loreta Ozola, Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāles 8. klase, Agnis Rubenis, Kusas pamatskolas 7. klase, Elīza Vinokurova, Ludzas pilsētas ģimnāzijas 6.b klase, Markuss Bērziņš, Vecpiebalgas vidusskolas 7. klase, Ieva Muciniece, Elejas vidusskolas 8. klase, Gustavs Grečihins, Briseles 2. Eiropas skola, Ksenija Rusakova, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 12. klase, Gustavs Stankēvičs, Valmieras Viestura vidusskolas 7.a klase, Sindija Kiršteine, Valdemārpils vidusskolas 12. klase, Dāvids Rubens, Rudzātu vidusskolas 12. klase, Kārlis Gailums, Madonas pilsētas vidusskolas 11.a klase.

Decembrī četrus svētdienas rītus skan Latviešu valodas aģentūras skolēnu radošo darbu konkursa “Izstāsti man savu sapni” labāko darbu fragmenti.

Daži teikumi no jauno autoru sacerējumiem:

Vai jums konfektes garšo tāpat kā man? Mans lielākais sapnis ir dzīvot saldumu pasaulē. Iedomājieties, ka saldumu mežā aug koki, kuriem lapas ir no zefīra, bet krūmiem lapas ir no marmelādes. Žēl, ka tas viss pagaidām ir tikai sapnis.

Mans lielākais sapnis ir dzīvot pasaulē, kur cilvēki ciena cits citu, ir izpalīdzīgi, nav mūsdienu daudzo slimību un visi jūtas laimīgi. Jo tas taču ir tik vienkārši – uzklausīt citu, lai viņš nejustos vientuļš un nenodarītu pāri kādam, kurš ir vājāks.

Radioteātris saka paldies Latviešu valodas aģentūras projektu vadītājai Velgai Līcītei-Melderei.