Latvijas Radioteātrī tapis jauns iestudējums "Lieliskā dzīve bez zoom jeb Mikiņa un Elzas smieklīgās nedienas"! No 15. maija svētdienu rītos pl.10.35 Latvijas Radio 1 skanēs humors lieliem un maziem kopā ar aktieriem Edmundu Freibergu un Ievu Aniņu.

Pirmajos trīs grāmatas lasījumos iepazīsies ar Mikiņu un viņa piedzīvojumiem. Kad ar Ilzes Skrastiņas grāmatu "Lieliskā dzīve bez zoom jeb Mikiņa un Elzas smieklīgās nedienas" tiksimies 5. jūnijā, tad iepazīstināsim ar Elzu.

Stāsta grāmatas autore Ilze Skrastiņa:

„Šie stāstiņi ir īstā dzīve. Gandrīz visi ir patiesi notikumi. Varbūt mazliet piepušķoti un dramatizēti, bet īsti. Dažās epizodēs esmu piedalījusies gan kā mamma, gan kā novērotāja. Uzmanīgi klausījos savu bērnu stāstos par skolas gaitām un klusībā smējos par to, cik lielas problēmas ir mazās lietās. Paldies Mikam! Elza jau pati zina, kā viņu patiesībā sauc... Jā, daži vārdi ir mainīti, bet lielākā daļa stāstu varoņu iet skolā arī šobrīd.”                                          

Grāmatas autore Ilze Skrastiņa ir animatore, ilgus gadus strādājusi studijā “Dauka” un piedalījusies daudzu iemīļotu animācijas filmu veidošanā (“Kaķīša dzirnavas”, “Fantadroms”, “Saule brauca debesīs”). Savukārt savu rakstītājas talantu atklājusi kā scenārija autore filmām “Neparastie rīdzinieki”, “Šunelītis” un “Varavīksne”.