Lieliskā dzīve bez zoom jeb Mikiņa un Elzas smieklīgās nedienas. Ilzes Skrastiņas grāmatas lasījums. Režisors Edmunds Freibergs.

4. daļa „Elzas smieklīgās nedienas". Lasa Ieva Aniņa.

Meitenes – tā ir pavisam cita pasaule! Viņas noteikti pamanīs, ja klasesbiedrenei būs jauna nagu laka vai uzlīme uz telefona vāciņa. Viņas visas starpbrīdī pēkšņi var sākt dejot deju, kuru iemācījušās no tiktokeriem. Meitenes ar lepnumu nēsā zobu breketes un brilles, jo tas ir stilīgi. Viņas nekautrējas mazliet paraudāt, apvainoties, dusmoties un pasūdzēties skolotājai par klases puišiem. Un meiteņu galvenais jājamzirdziņš ir draudzenes. Bez labākās draudzenes tu neesi nekas! Vai tā tiešām ir? Ko par to visu var pastāstīt Elza?

Ieva Aniņa lasa sekojošus stāstus: Iepazīstieties – Elza, Labo darbu nedēļa, Šausmīgais sapnis, Mans pirmais mājdzīvnieks, Slidošanas stunda, Zeķe.

Elzas ikdienas gaitām seko arī viņas darbu un nedarbu līdzzinātāji: grāmatas autore Ilze Skrastiņa, režisors Edmunds Freibergs, skaņu režisors Andis Ploks, radiolasījuma redaktore Dzintra Matuzāle un producente Māra Eglīte.