"Lieliskā dzīve bez zoom jeb Mikiņa un Elzas smieklīgās nedienas". Ilzes Skrastiņas grāmatas lasījums. Režisors Edmunds Freibergs. Lasa Ieva Aniņa.

5. daļa „Elzas smieklīgās nedienas".

Ieva Aniņa lasīs sekojošus stāstus: Draudzenes, Džuljeta un Medisone, Putni, Māmiņdienas samtenes, Pidžamballīte, Raudošā debess, Filmēšanās, Plāns nākotnei.

Šodien sākšu plānot savu dzimšanas dienas ballīti. Parasti tas ir liels pasākums ar draugiem un radiem. Rūpīgi tai gatavošos. Izveidošu viesu sarakstu, izvēlēšos lielu piepūšamo atrakciju un ēdienkarti un uzrakstīšu vēlamās dāvanas.

Šogad, kā jau katru gadu, man ļoti nepieciešams jauns telefons. To arī mēģināšu izlūgties. Mani vecāki, kā vienmēr, ieraugot manu sarakstu, kādu brīdi vaimanās un vaidēs par to, cik izmaksās ballīte, bet beigu beigās visam piekritīs. Varbūt par telefonu būs jāpacīnās mazliet vairāk, bet es taču esmu īpaša, tāpēc man ir nepieciešams jauns telefons, jaunas drēbes, jauna istabas iekārta un vēl kāds jauns mājdzīvnieks.

Nu, kā jums patīk mani plāni? Aicinu arī jūs visus nepadoties un rakstīt lielus un varenus plānus!

Atā! Līdz nākamajai reizei!

Mikiņa un Elzas ikdienas gaitām seko arī viņa darbu un nedarbu līdzzinātāji grāmatas autore Ilze Skrastiņa, režisors Edmunds Freibergs, skaņu režisors Andis Ploks, radiolasījuma redaktore Dzintra Matuzāle un producente Māra Eglīte.