"Sveiks, Vali!" Laura Gundara grāmatas radiolasījuma 2. daļa. Režisors Lauris Gundars, komponists Kārlis Auzāns, skaņu režisors Ivo Tauriņš.

Šis ir stāsts par vectēvu Vali un viņa mazmeitu Spindzeli – tā viņi viens otru iesaukuši. Valis ar Spindzeli katru dienu dzīvojas kopā un visu viens par otru zina. Un tomēr…

Šoreiz viss sākās ar to, ka Spindzele pajautāja Valim – “Kāpēc tu nesveicinies?”. Valis ir pārsteigts un sāk muļķīgi taisnoties.  Izrādās – sveicināties nemaz nav tik vienkārši, turklāt mazmeita par to zina vairāk nekā ūsainais Valis. Šis ir stāsts par to, ka pavisam parastā pasaulē mēdz būt ļoti nesaprotamas lietas.

2. daļa

Valis nobijās pasveicināt Signes vecmāmiņu, viņš izgāzās, un Spindzele sāka trenēt Vali sveicināties. Viņi staigāja pa pilsētu un sveicināja gan vecu fordiņu, gan strīpainu kaķi, gan pieminekli parkā un arī plastmasas tualetes būdu. Valim sāka sanākt ļoti labi un viņš nolēma pasveicināt cilvēku. Tā bija kāda sieviete autobusa pieturā. Tomēr tā bija vēl lielāka izgāšanās – Valis to izdarīja tik skaļi, ka sieviete no pārbīļa aizbēga. Valis atteicās turpmāk sveicināties, un starp viņu un Spindzeli iestājās ledus laikmets.

Lomās Varis Brasla, Marija Linarte, Anna Putniņa. Redaktore Dzintra Matuzāle. Producentes Māra Eglīte un Anna Putniņa.