"Sveiks, Vali!" Laura Gundara grāmatas radiolasījuma 3. daļa. Režisors Lauris Gundars, komponists Kārlis Auzāns, skaņu režisors Ivo Tauriņš.

Šis ir stāsts par vectēvu Vali un viņa mazmeitu Spindzeli – tā viņi viens otru iesaukuši. Valis ar Spindzeli katru dienu dzīvojas kopā un visu viens par otru zina. Un tomēr…

Šoreiz viss sākās ar to, ka Spindzele pajautāja Valim – “Kāpēc tu nesveicinies?”. Valis ir pārsteigts un sāk muļķīgi taisnoties.  Izrādās – sveicināties nemaz nav tik vienkārši, turklāt mazmeita par to zina vairāk nekā ūsainais Valis. Šis ir stāsts par to, ka pavisam parastā pasaulē mēdz būt ļoti nesaprotamas lietas.

3. daļa

"Ledus laikmetam" starp Vali un Spindzeli ieilgstot, Valis beidzot izdomāja: lai Spindzele vairs nedusmotos, viņš paslepus aizlavīsies pasveicināt Signes vecmāmiņu. Mazmeita uzminēja, kur Valis dodas, un tikpat slepeni viņam sekoja. Paslēpusies parka krūmā, meitene vēroja notiekošo. Spindzdelei izrādījās taisnība – Signes vecmāmiņa Vizma ļoti priecājās par Vaļa sveicienu! Taču krūmā sēdošā Spindzele nemanot piemiga, un tas vairs nebija labi.

Lomās Varis Brasla, Marija Linarte, Anna Putniņa. Redaktore Dzintra Matuzāle. Producentes Māra Eglīte un Anna Putniņa.