Tas var notikt jebkurā skolā, jebkurā klasē, jebkurā kompānijā. Un visticamāk - tas notiek. Tikai mēs par to neko nezinām. Uzzinām tad, kad apturēt notiekošo vairs nav iespējams un sauciens pēc palīdzības izskan tumsā un tukšumā.

      Klausies Latvijas Radioteātra jauno iestudējumu jauniešiem “Būda mežā” un “sazīmē”- varbūt TAJĀ jau esi ierauts arī tu! Kad neiedomājamais kļūst realitāte… Kad aizliegtais kļūst par vienīgo atļauto… Kad ceļa atpakaļ vairs nav… Paliek tikai viena iespēja – “Būda mežā”.

     Skarbi, atklāti un provocējoši – tā Latvijas Radioteātris projekta “Re!Starts” ietvaros runā par šodienas jauniešiem.

      Aivas Birbeles luga “Būda mežā” 2014. gada janvārī uzvarēja jauniešu auditorijai paredzēto raidlugu konkursā. Režisore Ināra Kolmane, skaņu režisori Ungars Savickis un Kristīne Zolotorenko kopā ar jaunajiem aktieriem – Leldi Dreimani, Beāti Zviedri, Paulu Ķesteri, Āri Matesoviču, Kārli Tolu, Kalvi Sleži un Reini Boteru radījuši skaņu sāgu, ko ir vērts dzirdēt, lai padomātu. Vēl lugā iesaistītas jauniešiem pietuvinātas personas, ko atveido Leonarda Ķestere-Kļaviņa, Jolanta Strikaite, Samira Adgezalova, Andris Morkāns, Vidvuds Medenis, Artis Drozdovs un Juris Jope.

Aivas Birbeles radiosāga jauniešiem "Būda mežā" 1.daļa

Aivas Birbeles radiosāga jauniešiem "Būda mežā" 2.daļa

Aivas Birbeles radiosāga jauniešiem "Būda mežā" 3.daļa

Aivas Birbeles radiosāga jauniešiem "Būda mežā" 4.daļa