Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


24. martā, straumēšanas un lejupielādes platformās nonāk producenta un izpildītāja Gustavo jaunais studijas albums “Tagad tikai sākās” un albuma tituldziesmas videoklips, kurā piedalās Ozols un Čižiks.

Mūzikas dzīves aktualitātes Starpbrīdī pārrunājam ar Gustavo jeb Gustavu Buteli.

“Kad sāku rakstīt “Tagad tikai sākās” materiālu, apzinājos, ka tas būs piektais Gustavo studijas albums. Taču pauze kopš pēdējā projekta albuma bija tik liela, ka nolēmu jauno ierakstu veidot tā, it kā šī būtu mana debija. Vēlējos ar šo veikumu saviem klausītājiem stādīties priekšā no jauna. Saturiski albumā iekļāvu personiskus, pašironiskus stāstus, kurus caurvij pārdomas par radošo pašizpausmi kā manas dzīves stūrakmeni. Spriežot pēc albumā iesaistīto kolēģu atsauksmēm, ir sanācis asprātīgākais, tiešākais un vārdu spēļu ziņā blīvākais Gustavo albums. Muzikāli centos panākt, lai dziesmas skan daudzveidīgi, bet, tajā pašā laikā, lai tās veido vienotu veselumu ar nolasāmu dramaturģisku attīstību,” dalās mūziķis.

Jaunais Gustavo albums ierakstīts laika posmā no 2022. gada jūnija līdz 2023. gada februārim un tajā ir iekļauti 13 skaņdarbi. Visu dziesmu mūzikas, aranžiju un vārdu autors ir Gustavo , izņemot kompozīcijas, kurās kā viessolisti ir dzirdami Ozols, Čižiks un ansis. Tajās, kā jau repa ierakstos ir ierasts, izpildītāji ir paši savu vokālo partiju vārdu autori.