Zemgalē ir jauna kultūrvieta, saglabājot Luterāņu baznīcas funkciju, rodas akustiskā koncertzāle ĪLE. 27.maijā plkst.12 tur uzstāsies jauniešu koris "Balsis" ar koncertu "Ieraugi nedzirdēto. Dziesmu svētki". Tas būs turpinājums projekta "Balsis zīmju valodā" koncertsērijai, kurā ar sinhronu surdo tulkojumu skanēs daļa no XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku Noslēguma koncerta "Kopā Augšup" un koru lielkoncerta "Tīrums. Dziesmas ceļš" repertuārā iekļautajām dziesmām.

Koncertā piedalās jauniešu koris "Balsis", mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs, surdotulce Elza Veismane.

Vēl šajā pašā dienā "Balsis" piedalīsies arī XVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas lielkoncertā "Kopā būt" Ķestermeža estrādē, Dobelē.

Kā arī no 27. maija jauniešu koris "Balsis: sadarbībā ar digitalizēto kapsētu informācijas uzturēšanas sistēmas izstrādātāju un apkalpotāju izveidojis digitālu Dziesmu svētku virsdiriģentu atdusas vietu karti Rīgas Meža kapos. Iesaistoties Latvijas Nacionālajam kultūras centram karte tiks papildināta arī ar citām Dziesmu svētku personību atdusas vietām ne tikai Rīgā.

Par visām aktualitātēm stāsta jauniešu kora "Balsis" mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis.