Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


No 8. februāra ceturtdienās plkst. 21.10 Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā (LTV1) atgriežas dokumentālais seriāls "Tas notika šeit", ko veido filmu studija "Mistrus Media" sadarbībā ar Latvijas Televīziju. Viens no tā autoriem, žurnālists Dāvids Ernšterits būs mūsu viesis.

"Tas notika šeit" jaunajā sezonā vēsturnieki kopā ar LTV žurnālistu Dāvidu Ernštreitu atkal dodas uz piecām mazāk zināmām Latvijas vietām, šoreiz – Vaboli, Liezēri, Kurmeni, Popi un Trikātu, lai atklātu pārsteidzošus Latvijas stāstus un leģendas.

Jaunās sezonas raidījumu sērijās "Tas notika šeit" vēsturnieki – Inna Gīle, Kristīne Beķere, Vita Zelče, Liene Rokpelne, Edgars Plētiens, Gatis Krūmiņš, Kaspars Zellis, Uldis Neiburgs un Kārlis Sils – kļūst par detektīviem un piecos Latvijas pagastos trīs dienas meklē un pēta unikālus stāstus, cilvēkus, notikumus, kā arī pierāda, ka šajās vietās dažādos laikos ir risinājušies ievērības cienīgi un vēsturiski nozīmīgi notikumi. Trešajā dienā vēsturnieki iedzīvotājus iepazīstina ar savu jaunatklāto stāstu, un pēc vietējo balsojuma labākā stāsta nosaukums dots kādai īpašai vietai šajā ciematā.