Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Līdz 2. aprīlim aktīvi norisinās pieteikšanās skolotāju izglītības projektam "Mācītspēks", un šobrīd visas trīs atlases kārtas sekmīgi izturējuši jau 33 kandidāti no iecerētajiem 100 projekta dalībniekiem.

Projekts aicina profesionāļus ar jau iegūtu augstāko izglītību pieteikties dalībai skolotāju izglītības projektā "Mācītspēks", lai darba vidē balstītās studijās Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē vai Liepājas Universitātē iegūtu skolotāja kvalifikāciju.

Plašāk stāsta skolotāju izglītības projekta "Mācītspēks" vadītāja Ruta Zaharova.

Dalībai skolotāju izglītības projektā "Mācītspēks" jau ceturto gadu ir aicināti pieteikties mērķtiecīgi un motivēti profesionāļi – programmētāji, statistiķi, tulki, grāmatveži, pētnieki u.c. profesiju pārstāvji, kuri līdz 2023. gada jūnijam būs ieguvuši augstāko vai vismaz 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību un vēlas apgūt skolotāja profesiju. Pēc veiksmīgi izturētas atlases katram no 100 topošajiem skolotājiem tiks piedāvāts darbs tam piemērotākajā skolā, ņemot vērā skolas atrašanās vietu, skolēnu vecumu u.c. kritērijus.

Pieteikuma anketa un plašāka informācija par skolotāju izglītības projektu "Mācītspēks" pieejama mājaslapā. savukārt informācija par veidiem, kā kļūt par pedagogu vai profesionāli augt pedagoģijas jomā pieejama šeit.