Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
26. aprīlī kultūras centrā "Ulbrokas pērle" Ropažu novadā notiks īpašs notikums – Latvijas Simtgadnieku salidojums, kas būs veltīts Latvijas cienījamo senioru godināšanai.
Pirmais šāda veida pasākums notika saistībā ar Latvijas Valsts simtgadi 2017. gadā Rundāles pilī. Tradīciju vēlāk pārtrauca Covid-19 pandēmija, taču šogad unikālais pasākums notiks atkal - ceturto reizi - un arī šoreiz pulcēs cilvēkus, kuri dzīvojuši, piedzīvojuši un veidojuši Latvijas valsti un tās vēsturi, kā arī stiprinājuši Latvijas neatkarību savos 100 un vairāk gados. Pasākums būs starptautisks – tajā piedalīties aicināti arī Lietuvas un Igaunijas seniori.
Par gaidāmo pasākumu Starpbrīdī stāsta biedrības "Reāls piedzīvojums" vadītājs Sandijs Krastiņš un biedrības brīvprātīgā Judīte Kulačkovska, kā arī Arvīds Platpers, Dziesmu svētku virsdiriģents, Latvijas Simtgadnieku salidojuma koncerta vadītājs.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X