Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pirmdiena, 2025. gada 29. septembris
Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
Komentāri (3)
Vai neliela kristiešu grupa – 7. dienas adventisti – ir īstie Jēzus izraudzītie un nonāks paradīzē? Ir simti kristietības novirzienu. Tūkstoši sludinātāju par 7. dienas adventistiem saka, ka tie ir viltus praviešu sekotāji un Dieva ienaidnieki. To pašu viņi saka par saviem sludināšanas biznesa konkurentiem. Neviens no viņiem nemēģina/nespēj izskaidrot šādu idiotisku situāciju kā “Dieva plānu”. V. Latgalis nestāta, kāpēc Dievs – visa radītājs– ir radījis, piem., katoļu ticību, kas ~1000 gadus bija vienīgā kristietība? Pēc luterāņu/protestantu/adventistu loģikas sanāk, ka visi kristieši 1000 gadus sekoja viltus mācībai un nonāks ellē.
Ir simti savstarpēji pretrunīgu protestantu novirzienu un “Svētais gars” viņus neved pie vienīgā patiesā varianta. Loģika, gudrība, veselais saprāts un kritiskā domāšana saka: šāda bezjēdzība norāda uz to, ka dievu nav un kristietības sludinātāji ir krāpnieki. Ar stāstiem par dažādajiem apkrāpšanas veidiem V. Latgalis cenšas novērst uzmanību no sevis. Krāpnieks sauc: ķeriet krāpniekus!
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X