24. februārī – dienā, kad aprit jau otrais gads kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, Rīgā pie Brīvības pieminekļa norisinās mītiņš "Kopā līdz uzvarai!".

To vada pētnieciskā žurnāliste Olga Dragiļeva un radio ētera personība Valdis Melderis.

Klātesošos uzrunā Ukrainas armijas mediķe un gada Eiropas cilvēks Latvijā Sarmīte Cīrule, Līvānu 1. vidusskolas skolotāja Sandra Kivleniece, alpīnists Valdis Puriņš, tulce Viktorija Prituļaka, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, Latvijas Pilsoniskās alianses Padomes priekšsēdētājs Georgs Rubenis, disidente Lidija Doroņina-Lasmane un uzņēmējs, profesors un zemessargs Juris Alberts Ulmanis, kā arī Latvijas amatpersonas.

Pasākumā piedalās mūziķes Ieva Akuratere un Anastasija Vasilenko, mūziķis un zemessargs Rihards Saule, ukraiņu māksliniece Darja Kalašņikova, biedrība “Mākslas akadēmija”, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri Vadims Nikolajčuks un Rodions Kuzmins, kā arī Ārlietu ministrijas koris diriģenta Rūdolfa Bērtiņa vadībā.

Mītiņa dalībniekus aicina ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus un svecītes, ko varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa un Ukrainas vēstniecības. 

Mītiņu "Kopā līdz uzvarai!" rīko Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar domubiedriem – "Gribu palīdzēt bēgļiem", Eiropas kustība Latvijā un "Tavi draugi".