Latvijas Radio Dzejas festivāls aizsāk jaunu tradīciju, ar smaidu izceļot Eduarda Veidenbauma leģendāro atziņu: „Mums, latviešiem, dzejnieku vesels bars”. Festivāla pamatmērķis: iepazīstināt ar dzejas kā noteiktas jaunrades formas daudzveidību, aicinot radio ēterā uzstāties gan profesionālus, gan jaunus dzejniekus.

Programmas pirmajā daļā skan dzejas lasījumi no Radiomājas balkona. Šajā simboliskajā vietā savus darbus lasīs Inese Zandere, Jānis Hvoinskis, Ērika Bērziņa, Kārlis Vērdiņš un Ingmāra Balode. Savukārt Doma laukumā izveidotajā „Dzejas pieturā” pulcēsies literārās nometnes „Aicinājums” jaunie dzejnieki un divi šīgada debitanti ar savām pirmajām dzejas grāmatām: Elīna Vendija Rībena un Edvards Kuks.

Atsaucoties sociālajos tīklos izvietotajam aicinājumam, „Dzejas mikrofons” nonāk arī Latvijas Radio klausītāju rīcībā.

Otrajā festivāla daļā dzejas balss skan arī Latvijas Radio teātra studijā: kopā ar režisoru Elmāru Seņkovu, aktrisi Janu Herbstu, dzejnieku un tulkotāju Arvi Vigulu, dzejnieku un apvienības „Orbīta” pārstāvi Artūru Punti, kā arī tulkotāju, dzejnieku Guntaru Godiņu, apvienības „I Did It” radošo direktori, dzejnieci Madaru Gruntmani un mūziķi un producentu Kristapu Grasi. Radošā un brīvā atmosfērā notiek eksperimenti ar dzejas, mūzikas un teātra mijiedarbi.