Pāvels Švecovs šodien izcīnīja 14.vietu Tokijas olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās. Viņš bija pēdējais no Latvijas sportistiem, kurš startēja Tokijas spēlēs. Par čempionu kļuva Lielbritānijas pieccīņnieks Džozefs Čungs.

Pirms pēdējās disciplīnas - apvienotās skriešanas un šaušanas sacensībām - Švecovs ar 830 punktiem bija augstajā piektajā vietā, bet nespēja noturēt iegūto pārsvaru pār konkurentiem. Švecovs sarunā ar Latvijas Radio pēc olimpiskās debija sacīja, ka tā vērtējama kā laba, kaut gan aizvadītā sezona bija ļoti grūta.

Pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs 7. augustā zaudēja Tokijas olimpisko spēļu bronzas cīņā un turnīru pabeidza ceturtajā vietā. Latvijas duets ar 0-2 un pa setiem 12:21, 18:21 zaudēja Kataras pārim Čerifam Junusam/Ahmedam Tidžanam.

Lai gan Točs un Pļaviņš palika soli no olimpiskās medaļas, šo rezultātu var vērtēt kā ļoti augstu. Pludmales volejbolisti pēc bronzas mača pateicās visiem līdzjutējiem, kuri Latvijā cēlās agri no rīta, lai vērotu viņu mačus.

Ieskats arī citos sporta notikumos un medaļu kopvērtējumā, kā arī ASV basketbolista Kevina Duranta teiktais pēc ASV komandas uzvaras basketbola turnīrā.