Šomēnes lielu jubileju atzīmē Latvijas Universitātes (LU) Botāniskais dārzs. Raidījumā ceļosim Botāniskā dārza vēsturē no pirmsākumiem līdz mūsdienām, ielūkojoties gan kolekcijas retumos, gan pētniecībā, kas norisinājusies Botāniskajā dārzā gadsimta laikā. Kāds bijis Botāniskā dārza gadsimts, kādi vēsturiskie notikumi to veidojuši un kāda ir botānisko dārzu funkcija pasaulē stāsta LU Botāniskā dārza direktors Uldis Kondratovičs un LU Botāniskā dārza direktora vietniece, Augu bioloģijas laboratorijas vadītāja un vadošā pētniece Signe Tomsone.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (1)
---Esmu ievērojis, ka pavasara - vasaras periodā daudzi pērk jau ziedošus augus piekarināmos plastmasas podos un kad viņu droši vien pagarinātais ziedēšanas laiks ir beidzies, tad met ārā miskastē. Kādi varbūt izdzīvo.
---Zināmā mērā gribētu aizstāvēt Spānijas kailgliemezi. Tīmeklī jau diezgan sen bija materiāls, ka šī suga nav pie mums ieradusies ,, pa zaķi'', bet gan saviem spēkiem. Ja tā var izteikties ,,kājām.''
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!
Draugiem.lv Facebook Twitter