Glens Millers nebūt nebija vienīgais trombonists, kura vadītais orķestris iemantoja pasaules slavu, ne mazāk populārs savā laikā bija Reja Konifa koris un orķestris, kas varēja lepoties ar popzvaigznes cienīgiem komerciāliem panākumiem – dzīves laikā Rejs Konifs ierakstīja pāri par 100 albūmiem,  to pārdošanas apjomi sasniedza 70 miljonu atzīmi.  

      Džozefs Reimonds Konifs piedzima Amerikas Savienotajās Valstīs, Atleboro pilsētā Masačūsetas štatā un notika tas vairāk nekā pirms simt gadiem – 1916. gada 6. novembrī.

      Mūziku Rejs Konifs sāka apgūt patstāvīgi, tēvs vien sniedza dažus vērtīgus padomus un ļāva izmantot savu veco trombonu. Īsā laikā zēns apguva šo ne vienkāršo instrumentu atzīstamā līmenī. Vidusskolā Rejs atrada dažus draugus, kuriem nebija nekas pretim organizēt pašiem savu deju orķestri, un tūlīt arī bija skaidrs, kurš spēlēs pirmo trombonu un būs arī orķestra vadītājs.

      Nodzīvoja Rejs Konifs garu un bagātu mūžu, sasniedzot cienījamu 85 gadu vecumu. Un līdz pat pēdējam brīdim turpināja izlaist vismaz vienu albūmu gadā, bet uz skatuves koncertos uzvedās gluži kā divdesmitgadīgs jauneklis – dziedāja, dejoja, sarunājās ar publiku, bārstīja jokus, diriģēja orķestri un spēlēja iemīļoto trombonu – lietas, ko viņš mācēja darīt vislabāk.