Jaunums! Radioteātris piedāvā: Projekts: Re!Starts! Latviešu teātrim 150. Laikmetīgais teātris 20. gadsimta 20. -70. gadu kontekstā. Raidījumu cikla autors un vadītājs Latvijas Kultūras Akadēmijas profesors Jānis Siliņš. Producente Māra Eglīte. Skaņu režisors Andis Ploks. Redaktores Alda Briede,  Dzintra Matuzāle un Mudīte Paegle. Video: Una Kupča un Miks Jeluškins. Raidījums ierakstīts Latvijas Radioteātrī 2018. gadā.

Cikla pirmajā raidījumā 29. aprīlī Jāņa Siliņa sarunas biedri – scenogrāfs Reinis Suhanovs un Dailes teātra muzikālās daļas vadītājs Juris Vaivods (viņš studijā ilustrē arī muzikālus fragmentus) caur mūsdienīgu prizmu analizē 20. gadsimta 20. – 30. gadu teātra mākslu. Arī teātrim pēc visām cīņām, sabrukuma un apsīkuma ir iespēja atdzimt, un radošās personības reizē ar jauno valsti sāk veidot arī jaunu teātri.Galvenā sarunas tematika - skatuves tehnika un muzikālo izrāžu fenomens!

Juris Vaivods: 

Teātrim jāiet līdzi visam jaunajam, ko laiks piedāvā. Un tā tas ir bijis gan toreiz, gan tagad.

Reinis Suhanovs:

Man ne vienmēr liekas, ka laikmetīgais teātris nozīmē jaunākām tehnoloģijām pieblīvētu teātri. Apvienojas aktuālās lietas, bet vienmēr centrā paliek cilvēks.

Mecenāti Boriss un Ināra Teterevi. Teātris iedvesmo!