Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Ainars Mielavs, Latvijas Radio 3 “Klasika” programmu vadītājs

 

Īstenībā šis ir viens no maniem mīļākajiem hobijiem, tai pašā laikā – darbiem, pret kuru es izturos ar lielu atbildību, kā man pašam šķiet. 

Ļoti daudz patīkamu cilvēku – gan Latvijas Radio 3 programmā “Klasika”, gan arī, piemēram, lielajā skaņu ierakstu studijā. Prieks, ka tomēr notiek arī attīstība. Ir kārtība. Un kārtībai jābūt. Tur, kur ir liels kolektīvs, ir vajadzīga milzīga atbildība. Jo īpaši tādā medijā, kas ir nacionāls medijs, un kuru respektē liela daļa valsts iedzīvotāju, klausās ziņas, un vispār šo saturu uztver nopietni, atbildībai ir jābūt ļoti lielai.

Šeit, Latvijas Radio, es jūtu, ka ir ļoti daudz cilvēku, kuru darbs Radio ir viņu aicinājums, ka viņi bez tā nevar. 

Maz pamazām arī es, strādādams tagad jau diezgan daudzus gadus dažādās radio stacijās, pēdējos piecus gadus – Latvijas Radio, jūtu, ka man tas ir vajadzīgs. Jā! Es izjūtu lielu cieņu pret šo namu un vispār valsts Radio kā tādu. Manuprāt, tas ir ļoti nozīmīgs, kā tagad saka – medijs, un viņš allaž tāds paliks.