Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Anna Veismane, Latvijas Radio 3 “Klasika” mūzikas ierakstu producente: 

 

"Tad, kad es sāku strādāt Radio, man liekas, ka man smadzenes pārslēdzās tādā turbo režīmā. Ja salīdzina ar datoru, tā ir tāda procesēšana ārkārtīgā ātrumā. Tu procesē mūziku, informāciju, cilvēkus, nepārtraukti reaģē, un šī ātrā reakcija ļoti nepieciešama manā darbā. Es organizēju 1. studijas koncertus, un bieži vien, kā jau tas ir, ir visādi cilvēciski faktori, atgadījumi, negadījumi. Tas pats pirmais gads pagāja tādā diezgan lielā saspringumā, jo viss ir jauns.

Lielāko prieku man sagādā montāža programmā Vegas. Man ļoti patīk šis process. 

Tā kā es esmu komponiste pēc profesijas, man prieku sagādā ierakstīta saruna, jau izmontēta, iztīrīta no liekiem vārdiem. Un tad ir sameklēta mūzika, un tad es viņu pludinu kopā un veidoju it kā tādu kompozīciju. Tas ir domāšanas veids – kā strukturēt lietas, kas pēc kā iederas tīri tematiski, saturiski, pēc sajūtām.

Tā uzticēšanās, kas man kā jaunam darbiniekam, ka es esmu profesionālis, pret mani tā arī attiecas. Un neviens nekad nav izteicis nekādu tādu ļoti kritisku piezīmi. Tas viss ir kaut kā tādā sarunā ļoti maigi, ļoti neuzkrītoši, pat to tu neuztver, ka kāds kaut ko vispār vērtē. Tev dod iespēju, tu dari un tu jau pats kā profesionālis sevi vērtē un klausies."