Kaspars Grigāns ir neredzīgs 29 gadus vecs puisis, kurš ar daudz ko tiek galā pats. Lai arī dzīvo Balvu novada Tilžā, ik svētdienu viens pats brauc uz Rīgu, jo dzied „Nāc līdzās” korī. Uz radio interviju gan ierodas kopā ar pavadoni, jo Vecrīga ir neierasta vieta viņa maršrutā.

"Man patīk tas, ka es varu darīt to, kas pašam patīk. Dziedāšana - to es daru sevis pēc, entuziasma pēc. Ja man tas nepatiktu, protams, nedarītu. Arī būt kopā, satikties, apmainīties ar notikumiem, ko katrs ir darījis vai vienkārši kopā būšana," stāsta Kaspars.

Kasparam patīk arī lasīt, pēdējā laikā viņš ir iesācis klausīties audiogrāmatas. Puisis apmeklē Neredzīgo biedrību Balvos, kur notiek dažādas nodarbības - paklāju veidošana, gleznošana, darbs ar papīru

"Ar gleznām mums bija izstāde, bija jāzīmē un pēc izjūtām tikai. Pasniedzēja iedeva attiecīgo krāsu, ko man vajadzēja likt darbā uz izjūtām. Bija, ja nemaldos, arī Rīgā izstāde, bija Balvos izstādīte no mūsu veidotajiem rokdarbiem, dažādām lietiņām, ko mēs esam veidojuši," stāsta Kaspars. 

Koncertā "Nāc līdzās Ziemassvētkos" Kaspars dziedās kopā ar ar Lauru Teivāni.