Kristiāna Bērziņa dzīvo Aizputē un kopā ar mammu Inesi mēro ceļu uz Rīgu, jo abas dzied fonda „ Nāc līdzās” korī. Viens no Kristiānas sapņiem, lai kādreiz Latvijā būtu tāds vides pieejamības līmenis, kur cilvēki ar fiziskiem traucējumiem spētu dzīvot neatkarīgu, patstāvīgu dzīvi.

 "Nāc līdzās Ziemassvētkos" koncertā Kristiāna uzstāsies kopā ar Mariju Naumovu.

"Tajā pašā muzicēšanas brīdī tieši koncertā, tajā tu brīdī domā, lai tev izdodas visu pēc iespējas labāk un lai klausītājam patīk tas, ko tu dari. Lai līdz viņiem aiziet tā ziņa, ko tu gribi pavēstīt ar to dziesmu," stāsta Kristiāna.

Kristiāna studē tiesību zinātnes Liepājas Universitātē neklātienē un daudz laika paņem mācības. Mācības notiek sestdienās un uz skolu viņai palīdz nokļūt tētis.

"Pirmkārt, bija personiska interese un, otrkārt, es arī gribēju saprast mazliet par to, kas notiek valstī, kāpēc ir tā un ne savādāk, jo cilvēki izsaka kaut kādus viedokļus un viņi pat nesaprot, par ko viņi runā. Es gribēju saprast kaut kādas likumsakarības vairāk," par studiju izvēli stāsta Kristiāna.

Vienai doties no Aizputes uz Liepāju būtu liels izaicinājums, jo sabiedriskais transports ne vienmēr ir piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

"Man arī ļoti patīk fotografēt, bet arī tas diemžēl pēdējā laikā nesanāk tik bieži, cik gribētos. Vasarā bija forši nometnē pafotografēt," atminas Kristiāna.

Kopā ar mammu Kristiāna dodas uz kora "Nāc līdzās" mēģinājumiem. Cenšas nevienu neizlaist.

"Cilvēkiem ar fiziskiem traucējumiem viņam jau ir arī tādas pašas spējas, būtībā kā jebkuram. Tikai viņš var būt savas spējas, var realizēt citādāka veidā.

Piemēram, no punkta A uz punktu B jebkurš cilvēks aizies pa taisnu gabalu, bet man tikai ir jādomā 10 soļu uz priekšu to maršrutu, kā es varu izkļūt. Bet es domāju, mums ir potenciāls, mēs arī varam darīt lietas un dot kaut kādu pienesumu sabiedrībai, vērtē Kristiāna.