Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Līna Rudzone, Latvijas Radio 2 programmu vadītāja

 

Es piezvanīju mammai, un es teicu: “Es nekad uz šo vietu neiešu! Es nekad neiešu tur!” Es teicu, ka, pirmkārt, man ir bail no visa. Tas ir nenormāli liels apjoms, ko man liek, un tas man šķita tiešām sarežģīti. Pēc tam es braucu mājās, un domāju, nu, nē, ja jau man reiz ir šāda iespēja, vismaz pamēģināšu, kā tas būs.

Un kopš 2015. gada 11. maija šī ir mana sapņu vieta. Šis ir mans darbs, un darbs, ko es mīlu visvairāk.

Man šķiet, ka viens no tādiem maniem sirds darbiem, ko es gaidu, kad man būs tā iespēja darīt, tās noteikti ir dažādas tiešraides, kas ir kāda koncerta tiešraides, translācijas no kādām vietām, kur mēs dodamies. Laikam īpaši tuvas, es teiktu, man ir katru gadu Imantdienas, ko man jau pāris gadus ļauj darīt, ļauj piedalīties šajā koncerta translācijā.

Es – Līna, es esmu radio fanāts. Viennozīmīgi. Un es uzskatu, ka cilvēks īstenībā, ja viņš par savu darbu nedeg, tad kaut kas īsti nav.

Cilvēkam ir jābūt fanātam, protams, labā nozīmē. Ar robežām, bet - jā, ikvienam, kurš strādā savu darbu, ir tas jādara ar vislielāko prieku, ar vislielāko un patiesāko vēlmi. Ir jābūt fanātam un jāfano par savu darbu.