Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Māra Rozenberga, Latvijas Radio Ziņu dienesta vecākā korespondente

Es noteikti esmu ieguvusi kolosālu komandu. Tas, man liekas, ir galvenais, kāpēc es radio arī joprojām esmu. Un to es sapratu jau pirmajās reizēs, kad bija kaut kādas krīzes situācijas, kad mums vajadzēja visiem kopā reaģēt.

Piemēram, tad, kad dega Rīgas pils, es biju pavisam nesen sākusi strādāt. Es gadījos tas cilvēks, kas stāvēja pie Rīgas pils un katras piecpadsmit minūtes pa telefonu ēterā ziņoja, kas notiek, cik tālu mēs esam, kāds progress, ko saka ugunsdzēsēji. Un tajā brīdī ap mani kā tāda dūrīte saslēdzās visa Ziņu dienesta komanda. Visi bija pieejami pa telefonu, visi bija Radio.

Te 24 stundas notika nemitīga darbība, plānošana, lai visu laiku varētu kliedēt cilvēkiem neziņu, un lai būtu pēc iespējas ātrāk informācija.

Un toreiz es sapratu, ka tas Ziņu dienesta lielākais spēks ir komandā.