Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Rūta Paula, Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītāja

 

Lai cik tas neizklausītos jocīgi, es no bērnības jau, no pirmajām klasītēm esmu gribējusi strādāt Radio.

Tas ceļš, ko es te vairāk kā 40 gados esmu nogājusi Latvijas Radio… Nu, ir darīts vis kaut kas. Es domāju tādā satura ziņā. Ir piedzīvoti visādi laiki, sākot no septiņdesmito gadu beigām. Un, protams, mēs zinām, kā tagad viss notiek.

Sāku es septiņdesmito gadu beigās kā aizvietotāja, kā toreiz saucamās amatiermūzikas redaktore. Tā es pamazām kaut kā sāku visu saistīt ar latviešu mūziku šeit Radio. Viss sasaistījās, pareizāk sakot.

Es uzskatu, ka Radio vispār var strādāt tikai fanāti. Tie, kas nav fanāti, tie diezgan ātri atrod citus ceļus, citus darbus. 

Radio darbs, tas ir īpašs darbs. Tam ir sava smarža, tam ir sava garša, tam ir tā burvīgā neparedzamība un mūžīgā mainība. Tas kaut kā ļoti, ļoti vienmēr uzmundrina un dod atkal jaunas iespējas un intereses.