Sirsnīgākais un gada emocionālākais labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" ir talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām – integratīvā mākslas festivāla "Nāc līdzās! 2019" laureātu kopdarbs ar tautā mīlētiem Latvijas skatuves māksliniekiem. Talantīgie bērni un jaunieši Rīgā ieradās no dažādām Latvijas malām – Valmieras, Kuldīgas, Daugavpils, Aizputes, Madonas, Rīgas  un  Liepājas – kopskaitā ap 120 bērni un jaunieši.

Ar viņiem kopā uzstāsies mākslinieki, ko saucam par Labās sirds māksliniekiem, jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums mūsu bērniem. Jau vairākus gadus ar jauniešiem kopā muzicē Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele, dziedātāji Andris Ērglis, Rūta Dūduma-Ķirse, Marija Naumova, Goran Gora, Juris Vizbulis, Jānis Ķirsis, Emīls Kivlenieks, brāļi Petrauski, pianiste Agnese Egliņa un mūziķis Kaspars Zemītis. Pirmoreiz šogad koncertā piedalījās operdziedātājas Marlēna Keine un Laura Teivāne, solisti Aija Vītoliņa, Katrīna Dimanta, Atis Zviedrs, Miks Dukurs, Madara Dzintara, "Xylem Trio", "Perpetuum Ritmico". 

Koncertu piedalījās arī fonda "Nāc līdzās!" jauniešu ar īpašām vajadzībām koris Gintas Rūses vadībā un Ziemassvētku orķestris. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Rihards Zaļupe.

Koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" izskanēja 15. decembrī Torņakalna baznīcā.