Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Tālis Eipurs, Latvijas Radio 1 programmas "Pēcpusdiena" vadītājs:

 

"Reālā dzīve Olimpiskajās spēlēs ir pavisam cita nekā izskatās no malām. Tas ir milzu darbs, tā ir pilnīga nevienā brīdī lāpstas nenolikšana. Cilvēki, kuri tur strādā, nomet svara kilogramus. Cilvēki neizguļas, atbrauc mājās, un visi domā – nu, redz, kā jūs visi tur, ārzemēs, atpūtāties. Tas tiešām ir viens pamatīgs maratons, kur tāds sporta ziņu reportieris vai pat vienkārši ziņu reportieris var tā profesionāli izskrieties un tiešām daudz ko iemācīties pats par sevi, par kolēģu darbu, arī neapšaubāmi par pašu sportu, jo tās ir īstas emocijas, augstas likmes, liela auditorija un milzīga atbildība līdz ar to. 

Ir ļoti svarīgi, kurā laika zonā notiek tās Olimpiskās spēles. Ja tās notiek kaut kur tepat, Eiropā, tad viss ir relatīvi vienkārši. Tie ritmi ir vienādi ar Latviju. Bet tajā brīdī, kad tu esi Amerikā, Kanādā vai Korejā, viss sagriežas kājām gaisā. Faktiski tu neguli tur to dienas darbu un neguli arī to darba laiku, kas ir šeit Latvijā. Te kolēģi visi cītīgi strādā. Tas ritms līdz ar to ir tāds diezgan drakonisks un spartisks tajā pašā laikā. Paēst, pastrādāt, pagulēt. Paēst, pastrādāt, pagulēt vairāk nekā divas nedēļas no vietas bez brīvdienām, jo brīvdienās ir lielākais darbs.

Tas lielākais prieks tīri tā tehniski, žurnālistiski, saturiski Olimpiskajās spēlēs, manuprāt, ir tas brīdis, cik īsā laikā tu vari no notikuma to stāstu, to skaņu, to citātu dabūt līdz reālajam ēteram šeit, Latvijā. Tad, ja tās ir pāris minūtes, tu jau esi priecīgs."