Kurš gan ņemsies apstrīdēt, ka Kaunta Beizija orķestris ir viens no pazīstamākajiem un izcilākajiem svinga ēras sastāviem. Un ne tikai paša Beizija kunga personībai bija vadošā loma orķestra slavas kaldināšanā. Te savu ieguldījumu deva arī izcilie solisti. Un viens no viņiem ir dziedātājs Džimijs Rašings, vīrs, kurš vienlīdz labi jutās vairākos stilos – gan džezā, gan blūzā.

20. gadu sākumā Džimiju uzstāties dažādos privātos pasākumos un naktsklubos Kalifornijā uzaicina neviens cits kā slavenais pianists Džerijs Roll Mortons, pie tam Džimijam tiek ļauts spēlēt klavieres, pats Mortons sēžas pie bungām. Tas neskatoties uz to, ka jaunais Rašings ir apguvis tikai trīs toņkārtas. Ar to pietiek, lai kādu laiku pelnītu iztiku, kritiskos brīžos Mortons, protams, pats uzspēlē uz melni baltajiem taustiņiem, tad Džimijs var arī ko uzdziedāt.

Līdz ar Benija Motena nāvi 1935. gadā Džimijs Rašings jau ir jaundibinātā Kaunta Beizija orķestra sastāvā, kas izveidojas no Motena orķestra pārpalikumiem un ātri kļūst par vienu no populārākajiem bigbendiem visā valstī. Sadarbība ar Beiziju turpinās 15 gadus, šis periods tiek uzskatīts par ražīgāko dziedātāja daiļradē.