Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Krustpunktā virtuālajā studijā viesojas Valsts prezidents Egils Levits, kuru iztaujā žurnālisti un Latvijas Radio klausītāji. Runājam par valdības darbu cīņā ar Covid 19 – situācijai kļūstot sarežģītākai, valdība šodien lemj par jauniem ierobežojumiem. Runājam arī par citām aktualitātēm, piemēram, Satversmes tiesas tiesneša neievēlēšanu. Kopā ar raidījuma vadītāju jautājumus uzdod Latvijas TV žurnāliste Odita Krenberga un TV24 žurnāliste Anita Daukšte.

“Mājsēde” svētkos nepieciešama, lai noturētos līdzšinējā inficēšanās līmenī, sarunā raidījumā Krustpunktā norāda Egils Levits.

Runājot par ārkārtējās situācijas pagarinājumu līdz 7. februārim, Levits norāda, ja būs iespējams to atcelt ātrāk, ja strauji mazināsies saslimstība, valdība par to noteikti lems. Visi būs priecīgi.

"Jo mazāk mēs kontaktēsimies ar citiem cilvēkiem, jo iespējamāks būs valdības lēmums atcelt ārkārtas situāciju ātrāk," atzīst Egils Levits.

"Ceru, ka cilvēki ar “mājsēdi” sapratīs, ka ir situācija ir pavisam nopietna un tiešām arī minimāli kontaktēsies, tas varbūt radīs iespēju ātrāk atcelt ārkārtas situāciju. Es uz to ļoti ceru."

Valsts prezidents aicina cilvēkus citam citu mudināt ievērot noteiktos ierobežojumus, lai neapdraudētu apkārtējos.