Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Aviācijas nozare atkal piedzīvo grūtības, šoreiz saistībā ar notiekošo Tuvajos Austrumos. Kā šie notikumi ietekmē lidostas "Rīga" darbību un attīstības plānus? Krustpunktā izvaicājam RIX Rīgas lidostas valdes priekšsēdētāju Lailu Odiņu.
Jautājumus kopā ar raidījuma vadītāju uzdod žurnāliste Inese Helmane un žurnāla "Dienas Bizness" žurnālists Jānis Goldbergs.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.

Komentāri (3)
dažām airBaltic lidmašīnām atverot nolaišanās klapes ir milzīgi kaucieni un buksķi.
Ja SM lidostas vadību atalgo pēc pasazieru skaita un lidmasinu skaita, jo airBaltic tiko uzspraga viena A220 lidmasina neveiksmigas apkopes rezultata un vispar A220 ir pundur146 vietiga lidmasina, bet nav noslepums ka A321 ir daudz efektivak lidot un izmaksas jo var panemt 220-240 paasazieru, ar 2+5 apkalpes locekliem.
Ir arī stulbi palielinat lidojumu skaitu ja piepildījums ir knapi 50-80% piepildijums, faktiski tas ir loti tuksas lidmasinas.
JA ir tik neefektiva planosana un vel uz sauzemes taksometru krapnieciba vai nenormali dargie vauceri mazina starptautiski Rigas lidostas prestizu.arzemes
LETAK IR UZBUVET LIDOSTU PROM NO MARUPES PURVA KUR DAUDZ BIEZAk kA KAIMINOS IR MIGLA UN AUGSTI GRUNTsUDENI.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X