Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, sūtot Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Krievijas veiktos noziegumus Ukrainā izmeklē arī starptautiski un tie likuši risināt jautājumus arī par agresorvalsts klātbūtni starptautiskās institūcijās. Latvijas tiesībsargājošo institūciju pārstāvji aktīvi līdzdarbojas Krievijas kara noziegumu izmeklēšanā un Ukrainas interešu aizstāvēšanā, bet karš Ukrainā ir mainījis dienaskārtību arī šeit Latvijā.
Krustpunktā izvaicājam Satversmes tiesas priekšsēdētaju Aldi Laviņu. Jautājumus kopa ar raidījuma vadītāju uzdod portāla "Latvijas Vēstnesis" žurnāliste Inese Helmane un portāla "TVNET" žurnālists Artūrs Bikovs.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (3)
Vai nemot vera tiesiskas palavibas un vienlidzibas principu tiem kas ies rit uz PMLP vares atteikties no eID un iznemt pasi ari man ir tiesibas pieprasit pasi lai var celot un nenemt eID ko man nekad nav vajadzejis
Danija pec milzīgajiem migrantu pūļiem pienema nacionālu likumu kas nelauj veidoties paralelajam sabiedrībām kur danu skaits ir mazaks par 70%, tur kur ir migrantu skaits lielaks par 30% nemaz nerunajot par 40-50-60 vai vairak ar lkumu tiek veikta parcsana uz kopienam kur likums netiek parkapts vai ari papildinats ar danu iedzivotajiem lai pilditos 70% pamatnacija
lidzigi ari Zviedrija nesen aizliedza jauniešu dzimummainu jo lidz ar nedabisku likumu pieņemšanu Zviedrija 2-3 dzimummainu gada vieta saradas tukstosiem jauniesu kas pieteicās mainit dzimumu no 16gadiem
Tas liecina ka jaunieši nav spejigi visās jomas pieņemt izsvērtas ilgtspejigus lemumus jo galvas ir ķīmiskās vētras un valda baru likumi.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X