Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


"Situācija ir nopietna, uz Eiropas valstu fona mums situācija daudz labāka. Jo mūsu valdība pieņēma lēmumus daudz agrākā vīrusa izplatīšanās stadijā, nekā citas valsts. Tas rada rezultātus un rezultāti ir tādi, ka saslimšanas gadījumu proporcionāli ir mazāk," analizējot situāciju šobrīd valstī, atzīst Egils Levits.

"Otrs komponents, kāpēc mums šī situācija ir salīdzinoši laba arī tādēļ, sabiedrība patiešām ir disciplinēta un ievēro ierobežojošos lēmumus. Disciplīnas līmenis ir apbrīnojami augsts," turpina Levits.

Tāpat Valsts prezidents norāda, ka vienlaicīgi visiem jāraugās, lai visi ievēro noteiktos ierobežojumus.

Levits arī atzīst, ka ierobežojošā situācija varētu turpināties divus trīs mēnešus, ierobežojumu intensitāte var mainīties. Sākot ar aprīļa vidu ierobežojuma līmeni varētu samazināt.

Krustpunktā studijā, protams, attālināti saruna ar Valsts prezidentu. Mums ir amatpersonu stunda, un ir runāts, ka šajā reizē uz žurnālistu un klausītāju jautājumiem atbild Egils Levits. Protams, šobrīd daudz rūpju un uzmanības aizņem ārkārtas situācija un viss ap to, taču ir jau arī citas aktualitātes. Tēmas virzienu, kā parasti noteiks klausītāji un žurnālisti, kas izvaicās valsts vadītāju. Kopā ar raidījuma vadītāju Aidi Tomsonu studijā ir arī Ģederts Ģelzis no ziņu aģentūras Reuters un Pauls Raudseps no žurnāla “Ir”.